Hakkımızda

Watergurme Su Arıtma Sistemleri, uzun yılların köklü deneyimlerini yeni bir marka çatısı altında toplamanın heyecanı ile kuruldu. Doğadan insana bir yolculuk olan suyun en kaliteli ve güvenli biçimde ulaştırılmasını hedeflemektedir. 2004 yılından bu yana çalışmalarını sürdüren firma, yüksek üretim ve stok kapasitesi ile su arıtma sektöründe öne çıkmaktadır.

Öncelikli insan ihtiyaçlarından biri olan suyu en steril biçimde sağlayan ve sağlıklı iletişim biçimiyle ön plana çıkan Watergurme Su Arıtma Sistemleri, müşteri odaklı çalışma yöntemiyle fark yaratmaktadır. Firma; geniş ürün yelpazesi, profesyonel kadrosu, çağa uygun teknolojik yenilikleri ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile yolculuğuna aralıksız devam etmektedir.

Watergurme Su Arıtma Sistemleri; müşterilerinin steril ve güvenli suya erişimini sağlama aşamasında önemli bir görev üstlenerek çağın yeniliklerini profesyonellikle bütünleştirmektedir. Değişen teknolojiyi geniş ürün yelpazesiyle harmanlayan firma, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarına ve beklentilerine çözüm odaklı yanıtlar sunmaktadır.
81 ilde yayılan geniş servis ağı ile minimum fiyata optimum kalite sağlayan Watergurme Su Arıtma Sistemleri, içme suyunuzun kalite standartlarını zirveye ulaştırmak üzere tasarlanmıştır. Türkiye üretimi olan su arıtma cihazları, Watergurme Su Arıtma Cihazları garantisi ve güvencesi altında toplanmaktadır. Son teknoloji ürünü olan cihazlar, Mineral Alkalin ve Detox teknolojileri ile yüksek oranda mineralli 8.5 Ph seviyesinde Alkalin su tüketimine olanak sağlayarak sağlığı korur.

Watergurme Su Arıtma Cihazları’nı yaşamınıza dahil ederek, kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını rahatlıkla güvence altına alabilirsiniz. Kaliteli hizmet, geniş servis ağı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla maksimum verim sunan firma; uzun yıllar alanında aranan lider isim olma hedefiyle ilerlemektedir…

Memnuniyetiniz, güvencemizdir…