%37

Watergurme Compact Plus 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

1 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 5.00 puan aldı
(1 müşteri yorumu)

 2.669,00  1.690,00

5 Aşamalı filtrasyon teknolojisi. Yüksek basınç pompası ile düşük basınçtan etkilenmeden tazyikli su üretir ! Compact tasarımı ile mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar. Ücretsiz kargo ve montaj.

248 adet stokta

Stok Kodu: WG-COMPACTP Kategoriler:
81 ilde Yetkili Servis - Ücretsiz Kargo - 5 Yıl Garanti
Watergurme su arıtma sektöründeki öncü yenilikleri siz değerli kullanıcılarıyla buluşturmayı sürdürüyor. Sizin ve sevdikleriniz için daha sağlıklı bir yaşamın sağlayıcısı oluyor. Estetik görünüme ve dayanıklı bir yapıya sahip olan cihaz, hem sağlıklı hem de çok lezzetli içme suyunu evlerinize sunuyor. Sahip olduğu 6 aşamalı filtre, böbrekleriniz için gerekli olan arıtılmış temiz suyu temin ediyor.Neden Gurme Compact Plus su arıtma cihazı kullanmalısınız ?

 • 1. İnsan bedeni, özellikle böbrekler günlük belli miktarda steril su tüketimine ihtiyaç duyar. Watergurme Compact Plus Su Arıtma Cihazları, bunu sizin için en ideal şekilde gerçekleştirir.
 • 2. Dahili deposu, tazyikli su elde etmenize olanak sağlar.
 • 3. İdeal seviye olan 8.5 pH değerindeki su, hem yemeklerinizin hem de içeceklerinizin lezzetini ikiye katlar.
 • 4. Doğaya ve insana uyumlu yapısıyla fark yaratan cihaz, uzun ömürlü filtresi sayesinde bütçenizi korur. Watergurme Compact Plus Su Arıtma Cihazı, uzun vadede güvenle ve rahatlıkla kullanıma uygundur. Cihazın ön plana çıkan en önemli özelliği membran teknolojisine sahip olmasıdır. Membran teknolojisi, içme suyunuzdaki bütün tortuları ve virüsleri arındırarak sağlıklı bir yaşam sunar. Watergurme, dayanıklı yapısı ve yüksek başarısı ile, uzun yıllar evinizin vazgeçilmezi olmayı sürdürecek.
 • 5. Sistemde kullanılan basınç pompası sayesinde düşük basınçtan etkilenmeden her daim yüksek tazyikte su elde etmenizi sağlar.

Watergurme Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri

Watergurme Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri

Ters Ozmos Arıtım Performansı Tablosu

Alkali Su pH Seviyesi

Watergurme Sisteminin Avantajları

Bebekler ve Hamile Kadınlar
Alkali su
çocuk gelişimi
için mümkün olan
en değerli sudur
Bakımlı Cilt
Hücre yenilenmesini hızlandırır, yaşlanmayı geciktirir
Kristal Buzlar
Elmas parlaklığında, pürüzsüz buz kalitesi
Sebzeler ve Meyveler
Steril sebze ve meyvelerlesağlıklı yaşam biçiminizi destekler
Yemekler ve
İçecekler
En iyi kalitede çay ve kahve, sağlıklı yiyecekler elde etmenizi sağlar
Çiçekler ve
Evcil Hayvanlar
Uzun ömürlü çiçekler, sağlıklı ve uzun ömürlü evcil hayvanlar
Diyet Yapanlar
Yüksek pH alkali su metabolizmayı hızlandırır
Düşük Tuz Oranı
Yüksek tansiyonu önler, kalbinizi korur

Filtre Değişim Prosedürü

TAM TAKIM FİLTRE SETİ
 • 5 Mikron Tortu Filtresi
 • Aktif Karbon Blok Filtre
 • 1 Mikron Tortu Filtresi
 • Ters Ozmos Membran Filtre
 • Hindistan Cevizi Karbon Filtre
 • Alkalin Filtre
 • Detox Filtre
 • Ömür : 18 – 24 Ay
 • Toplam 8 Filtre
 • Servis Hariç – 150 TL
 • Servis Dahil – 190 TL
ÖN FİLTRE SETİ
 • 5 Mikron Tortu Filtresi
 • Aktif Karbon BlokFiltre
 • 1 Mikron Tortu Filtresi
 • Ömür : 6 – 12 Ay
 • Toplam 3 Filtre
 • Servis Hariç – 45 TL
 • Servis Dahil – 85 TL

Watergurme Sorularınızı Cevaplıyor

Kullanmakta olduğumuz suların ortak özellikleri nelerdir ?
Artezyen ve şehir şebeke sularında tortu partikül ağır metal, klor ve diğer kimyasallar, virüs, bakteri, kireç ve mikroorganizmalar bulunur. İdeal nitelikteki içme suyu tüm bu maddelerden arındırılmalıdır.

İdeal içme suyunun özellikleri nelerdir ??
Zararlı olan tüm maddelerden arındırılmış, mineral dengeli ve asidik olmaktan uzak minimum 7,0 pH seviyesinde olmalıdır.

Şehir şebeke suyunu içme suyu olarak kullanabilir miyiz ??
Şebeke suları, yağmur sularının barajlarda biriktirilmesinin ardından filtre edilip klorlama yapılarak pompalanır. Baraj numunelerine yapılan analizler içme suyu olarak kullanmaya uygunluğu işaret etse de, klorun kanserojen bir kimyasal olması ve suyun bardağımıza ulaşana kadar temas halinde olduğu kurşun, asbest ve demir borular suyun niteliğini bozmakta ve sağlıklı olmasını engellemektedir.

Artezyen ( kuyu ) suları ve muhtelif yerlerde bulunan çeşmelerden akan suyu kullanmak ne kadar güvenlidir ?
Kuyu suları, analiz edilmediğinden ve edilse dahi niteliği yeraltı kaynağına bağlı olarak değişken olduğundan içme suyu olarak kesinlikle kullanılmamalıdır. Köy, kasaba ve şehir merkezlerinde bulunan çeşmelerde denetim imkansız olduğundan bu suları kullanım suyu olarak bile kullanmak ileri düzeyde tehlikelidir.

Damacana ve tek kullanımlık pet şişe sular güvenli midir ??
Damacanalar polikarbon adı verilen kimyasal malzeme kullanılarak üretilmektedir. Polikarbon materyali BPA ( Bisphenol A ) adı verilen endüstriyel bir kimyasal madde içerir. Kanserojen olduğunun kanıtlanması üzerine BPA içeren ürünlerin üretimi bir çok ülkede durdurulmuş ve kullanımı yasaklanmıştır. BPA içeren biberonların yasaklanması en büyük örneklerden biridir. Tek kullanımlık pet şişeler ise plastik esnekliğini sağlayan ftalat adı verilen, özellikle de erkeklerde kısırlığa sebep olduğu kanıtlanmış kanserojen kimyasal maddeyi içermektedir. Bu sebeplerden ötürü dünyanın en sağlıklı doğal kaynak suyuyla şişelenmiş olsalar dahi damacana ve pet şişe sular son derece tehlikelidir ve ölümcül riskler taşımaktadır.

Su arıtma sistemleri güvenli midir ??
İdeal içme suyu zararlı tüm maddelerden arındırılmış, Türkiye ve dünya sağlık örgütleri kıstaslarına uygun pH ve mineral seviyesinde olmalıdır. Ters osmoz su arıtma sistemleri vücuttan tahliye edilen atık suda dahil olmak üzere, deniz suyunu dahi içme suyuna çevirebilen membran teknolojisine sahiptir. Bu sayede arıtılması en basit kum, çakıl gibi maddelerin yanı sıra, bakteri ve virüsleri de filtre edebilmektedir.

Watergurme’yi neden tercih etmeliyim ?
Watergurme tarafından üretilen tüm su arıtma cihaz ve sistemleri ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 standartlarına uygundur. Aynı zamanda CE uygunluk belgesine de sahiptir. Tüm modellerimizde ters osmoz membran teknolojisi ile birlikte antibakteriyel nano gümüş iyon teknolojisi standart olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. 90 gün koşulsuz iade hakkı mevcuttur ve 81 ilde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Watergurme’yi Nasıl satın alabilirim ?
Tüm ürünlerimizi 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile donatılmış web sitemiz üzerinden kredi kartınıza 9 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi, kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerimizi de tercih edebilirsiniz. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Montaj nasıl yapılıyor, ücretli midir ?
Matkap ve kurbağacık anahtarınız mevcut ise montajı kurulum kılavuzumuzu takip ederek kendiniz rahatlıkla yapabilir ya da herhangi bir su tesisatçısından da yardım alabilirsiniz. Ayrıca 81 ilde bulunan servislerimizden de montaj hizmeti alabilirsiniz. Montaj servis hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kurulumu kendiniz yapmamız durumunda ürününüzün garantisi bozulmaz.

Ürünün bakımı nasıl yapılıyor, maliyeti ne kadar, filtreleri kendim değiştirebilir miyim ?
Watergurme su arıtma sistemlerinin filtre değişiminden başka bir bakıma ihtiyacı yoktur. Filtre değişimleri online servis programımız vasıtası ike takip edilir ve sms & telefon yolu ile bilgilendirme yapılır. Filtre değişimleri su tüketim miktarınıza bağlı olarak 6-12 ayda bir gerçekleşmektedir. Filtrelerinizi servis yardımıyla ya da kendiniz de rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Filtre ücretlerini ilgili ürün sayfasının en altında bulabilirsiniz.

Alkali
Filtre

Vücudunuzun %65’i Su’dan oluşuyor. ALKALİ SU içmenin en kolay ve etkili yolu…. En iyi Alkali Su pH 7,3 üstü bazik olmalı 6 pH asitiktir sizi yavaş yavaş zehirler. Vücutta biriken fazla asit hastalıkların barınması için uygun ortam meydana getirir. %80 alkali ve %20 asitli yiyecek tüketilmesi sağlıklı bir vücut için ideal pH dengesi sağlanmış olur. Vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak Alkali su içilmesi gerekiyor. Günde 4-5 Bardak Alkali Su içerek kışa girmeden önce söz konusu asitik atıkların vücudunuzdan hızlı atılmasını sağlayabilirsiniz. Alkali Su, Vücutta biriken asidik atıkları nötralize edip, yağ yakımına destek olarak, vücudunuzu bahara hazırlıyor ve böylece doğal detox etkisi yapıyor.
Alkali Filtre

Mineral
Filtre

0-12 yas grubu cocuk, yaşlı veya hamile bayanların olduğu ailelerin daha çok ilgi göstermesi gereken bir ürün zira mineral filtre suyun arıtma işlemi gerceklestikten sonra suyun içeriğinde olması gereken ama sularımızda gerekli miktarda bulunmayan vitaminleri ( mineral, sodyum, potasyum ve özellikle kalsiyum) suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hemde vücudun direncini yükseltir.
Mineral Filtre

Watergurme Compact Plus Sistemi Tezgah altı görünümü

Watergurme Compact Plus Sistemi Tezgah altı görünümü

Watergurme Compact Plus Ürün Ölçüleri

Watergurme Compact Plus Ürün Ölçüleri

Watergurme Compact Plus 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı için 1 inceleme

 1. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Muharrem

  Ben antalyada kepezde oturuyorum ucretsiz montaji var mi nasil okucak nasil yapariz bilgi verirsenkz sevinirim

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir