%16

Watergurme Easy 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazı

8 müşteri puanına dayanarak 5 üzerinden 4.88 puan aldı
(8 müşteri yorumu)

 949,00  799,00

En uygun fiyat garantisi ! 7 Aşamalı filtrasyon teknolojisi. Kompakt tasarımı ile mutfak tezgahı altında minimum yer kaplar. Ücretsiz kargo. Alkali su ile tanışın !

Stok Kodu: WG-EASY Kategoriler:
81 ilde Yetkili Servis - Ücretsiz Kargo - 5 Yıl Garanti
Ailenizi ve kendinizi sağlıklı su ile korumak Watergurme teknolojisi ile mümkün ! Gurme Easy Su Arıtma Cihazı, ideal ihtiyacınız olan 8.5 pH değerine sahip suyu sizlere ulaştırıyor. Tüm ürünleri güvenle kullanılan Watergurme, hizmetini Türkiye’nin her köşesine ulaştırmayı sürdürüyor.Watergurme Easy Ürününün Avantajları Neler ?

 • 1. Ters ozmos tekniği sizi ve sevdiklerinizi en kısa sürede steril suya ulaştırma imkanına sahip.
 • 2. Cihaz sahip olduğu 7 farklı filtre sayesinde maksimum arıtma düzeyine ulaşıyor.
 • 3. Elektrik israfını önleyen tasarımı sayesinde çevre ve enerji dostu olmayı sürdürüyor.
 • 4. Kolay montaj yöntemi sayesinde zahmetten kurtarıyor. Ekonomik su üretimi ile bütçenin zarar görmesini engelliyor. Watergurme Easy Su Arıtma Cihazı, suyunuzu ters ozmos teknolojisi sayesinde en ideal seviyeye getirir. Alkali ve detox filtreleri suyun kalitesini artırır. Böylece yemeklerinizde ve içeceklerinizde çok daha lezzetli ürünler çıkarma şansına sahip olursunuz. Ayrıca alkali özellik kazanan su, insan bedeni için de oldukça faydalıdır. Watergurme Easy teknolojisi her yaştan kullanıcı için güvenle tercih edilebilir. Siz de Watergurme kalitesiyle hem kendinizi hem de sevdiklerinizi koruyabilirsiniz.

Watergurme Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri

Watergurme Sisteminde Kullanılan Filtre Teknolojileri

Ters Osmozla Reddedilen İyonlar, Metaller, Organik Maddeler ve Pestisitler

Alkali Su pH Seviyesi

Watergurme Sisteminin Avantajları

Bebekler ve Hamile Kadınlar
Alkali su
çocuk gelişimi
için mümkün olan
en değerli sudur
Bakımlı Cilt
Hücre yenilenmesini hızlandırır, yaşlanmayı geciktirir
Kristal Buzlar
Elmas parlaklığında, pürüzsüz buz kalitesi
Sebzeler ve Meyveler
Steril sebze ve meyvelerlesağlıklı yaşam biçiminizi destekler
Yemekler ve
İçecekler
En iyi kalitede çay ve kahve, sağlıklı yiyecekler elde etmenizi sağlar
Çiçekler ve
Evcil Hayvanlar
Uzun ömürlü çiçekler, sağlıklı ve uzun ömürlü evcil hayvanlar
Diyet Yapanlar
Yüksek pH alkali su metabolizmayı hızlandırır
Düşük Tuz Oranı
Yüksek tansiyonu önler, kalbinizi korur

Filtre Değişim Prosedürü

TAM TAKIM FİLTRE SETİ
 • 5 Mikron Tortu Filtresi
 • Aktif Karbon Blok Filtre
 • 1 Mikron Tortu Filtresi
 • Ters Ozmos Membran Filtre
 • Hindistan Cevizi Karbon Filtre
 • Alkalin Filtre
 • Detox Filtre
 • Ömür : 18 – 24 Ay
 • Toplam 8 Filtre
 • Servis Hariç – 150 TL
 • Servis Dahil – 190 TL
ÖN FİLTRE SETİ
 • 5 Mikron Tortu Filtresi
 • Aktif Karbon BlokFiltre
 • 1 Mikron Tortu Filtresi
 • Ömür : 6 – 12 Ay
 • Toplam 3 Filtre
 • Servis Hariç – 45 TL
 • Servis Dahil – 85 TL

Watergurme Sorularınızı Cevaplıyor

Kullanmakta olduğumuz suların ortak özellikleri nelerdir ?
Artezyen ve şehir şebeke sularında tortu partikül ağır metal, klor ve diğer kimyasallar, virüs, bakteri, kireç ve mikroorganizmalar bulunur. İdeal nitelikteki içme suyu tüm bu maddelerden arındırılmalıdır.

İdeal içme suyunun özellikleri nelerdir ??
Zararlı olan tüm maddelerden arındırılmış, mineral dengeli ve asidik olmaktan uzak minimum 7,0 pH seviyesinde olmalıdır.

Şehir şebeke suyunu içme suyu olarak kullanabilir miyiz ??
Şebeke suları, yağmur sularının barajlarda biriktirilmesinin ardından filtre edilip klorlama yapılarak pompalanır. Baraj numunelerine yapılan analizler içme suyu olarak kullanmaya uygunluğu işaret etse de, klorun kanserojen bir kimyasal olması ve suyun bardağımıza ulaşana kadar temas halinde olduğu kurşun, asbest ve demir borular suyun niteliğini bozmakta ve sağlıklı olmasını engellemektedir.

Artezyen ( kuyu ) suları ve muhtelif yerlerde bulunan çeşmelerden akan suyu kullanmak ne kadar güvenlidir ?
Kuyu suları, analiz edilmediğinden ve edilse dahi niteliği yeraltı kaynağına bağlı olarak değişken olduğundan içme suyu olarak kesinlikle kullanılmamalıdır. Köy, kasaba ve şehir merkezlerinde bulunan çeşmelerde denetim imkansız olduğundan bu suları kullanım suyu olarak bile kullanmak ileri düzeyde tehlikelidir.

Damacana ve tek kullanımlık pet şişe sular güvenli midir ??
Damacanalar polikarbon adı verilen kimyasal malzeme kullanılarak üretilmektedir. Polikarbon materyali BPA ( Bisphenol A ) adı verilen endüstriyel bir kimyasal madde içerir. Kanserojen olduğunun kanıtlanması üzerine BPA içeren ürünlerin üretimi bir çok ülkede durdurulmuş ve kullanımı yasaklanmıştır. BPA içeren biberonların yasaklanması en büyük örneklerden biridir. Tek kullanımlık pet şişeler ise plastik esnekliğini sağlayan ftalat adı verilen, özellikle de erkeklerde kısırlığa sebep olduğu kanıtlanmış kanserojen kimyasal maddeyi içermektedir. Bu sebeplerden ötürü dünyanın en sağlıklı doğal kaynak suyuyla şişelenmiş olsalar dahi damacana ve pet şişe sular son derece tehlikelidir ve ölümcül riskler taşımaktadır.

Su arıtma sistemleri güvenli midir ??
İdeal içme suyu zararlı tüm maddelerden arındırılmış, Türkiye ve dünya sağlık örgütleri kıstaslarına uygun pH ve mineral seviyesinde olmalıdır. Ters osmoz su arıtma sistemleri vücuttan tahliye edilen atık suda dahil olmak üzere, deniz suyunu dahi içme suyuna çevirebilen membran teknolojisine sahiptir. Bu sayede arıtılması en basit kum, çakıl gibi maddelerin yanı sıra, bakteri ve virüsleri de filtre edebilmektedir.

Watergurme’yi neden tercih etmeliyim ?
Watergurme tarafından üretilen tüm su arıtma cihaz ve sistemleri ISO9001, ISO14001 ve ISO18001 standartlarına uygundur. Aynı zamanda CE uygunluk belgesine de sahiptir. Tüm modellerimizde ters osmoz membran teknolojisi ile birlikte antibakteriyel nano gümüş iyon teknolojisi standart olarak kullanılmaktadır. Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. 90 gün koşulsuz iade hakkı mevcuttur ve 81 ilde servis hizmetimiz bulunmaktadır.

Watergurme’yi Nasıl satın alabilirim ?
Tüm ürünlerimizi 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile donatılmış web sitemiz üzerinden kredi kartınıza 9 taksit imkanı ile satın alabilirsiniz. Ayrıca banka havalesi, kapıda nakit ya da kapıda kredi kartı tek çekim ödeme seçeneklerimizi de tercih edebilirsiniz. 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir.

Montaj nasıl yapılıyor, ücretli midir ?
Matkap ve kurbağacık anahtarınız mevcut ise montajı kurulum kılavuzumuzu takip ederek kendiniz rahatlıkla yapabilir ya da herhangi bir su tesisatçısından da yardım alabilirsiniz. Ayrıca 81 ilde bulunan servislerimizden de montaj hizmeti alabilirsiniz. Montaj servis hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır. Kurulumu kendiniz yapmamız durumunda ürününüzün garantisi bozulmaz.

Ürünün bakımı nasıl yapılıyor, maliyeti ne kadar, filtreleri kendim değiştirebilir miyim ?
Watergurme su arıtma sistemlerinin filtre değişiminden başka bir bakıma ihtiyacı yoktur. Filtre değişimleri online servis programımız vasıtası ike takip edilir ve sms & telefon yolu ile bilgilendirme yapılır. Filtre değişimleri su tüketim miktarınıza bağlı olarak 6-12 ayda bir gerçekleşmektedir. Filtrelerinizi servis yardımıyla ya da kendiniz de rahatlıkla değiştirebilirsiniz. Filtre ücretlerini ilgili ürün sayfasının en altında bulabilirsiniz.

Detox
Filtre

Detox filtre , ters ozmos yönetimi kullanılan sistemlere ilave olarak eklenebilen bir teknolojidir. Vücuttan Toksin atılmasını kolaylaştırır ve aynı zamanda toksin birikimini engeller. Metabolizmayı hızlandırarak kilo vermeye yardımcı olur. Vücutta enerjini dengeli kullanılmasını sağlayarak dinç ve sağlıklı kalmayı sağlar. Toksinlerin atılmasına yardımcı olarak , yorgunluk ve halsizlik gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlar.
Detox Filtre

Alkali
Filtre

Vücudunuzun %65’i Su’dan oluşuyor. ALKALİ SU içmenin en kolay ve etkili yolu…. En iyi Alkali Su pH 7,3 üstü bazik olmalı 6 pH asitiktir sizi yavaş yavaş zehirler. Vücutta biriken fazla asit hastalıkların barınması için uygun ortam meydana getirir. %80 alkali ve %20 asitli yiyecek tüketilmesi sağlıklı bir vücut için ideal pH dengesi sağlanmış olur. Vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak Alkali su içilmesi gerekiyor. Günde 4-5 Bardak Alkali Su içerek kışa girmeden önce söz konusu asitik atıkların vücudunuzdan hızlı atılmasını sağlayabilirsiniz. Alkali Su, Vücutta biriken asidik atıkları nötralize edip, yağ yakımına destek olarak, vücudunuzu bahara hazırlıyor ve böylece doğal detox etkisi yapıyor.
Alkali Filtre

Watergurme Easy Sistemi Tezgah altı görünümü

Watergurme Easy Sistemi Tezgah altı görünümü

Watergurme Easy Ürün Ölçüleri

Watergurme Easy Ürün Ölçüleri

Watergurme Easy 7 Aşamalı Su Arıtma Cihazı için 8 inceleme

 1. 5 üzerinden 4 oy aldı

  Ali ören

  Piyasada benim diyen damacana sulardan daha iyi. Diğer kullanımlar için baya kolaylık sağlıyor

 2. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Nevzat demir

  Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Suyun tadı da çok güzel.

 3. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Ayşe koçak

  Her hafta çaydanlık temizlemekten gına gelmişti. Artık kireç lekesi yok. Arıtma takıldığından beri daha fazla su içiyorum

 4. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Aydın Yıldız

  Şebeke suyumuz çok fazla kireçli. 2 aydır su arıtma cihazlarını araştırıyordum. Watergurme markasında karar kıldım. Ürünle ve su arıtma sistemiyle ilgili detaylı bilgilendirdiler. Bilmediğim bir şey daha öğrendim meyve sebzeleri arıtılmış su ile yıkamamız daha faydalı oluyormuş.

 5. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Erhan kocakafa

  Ürünü alalı yaklaşık 2 ay oldu. Beni büyük bir dertten kurtardı. Ürün zaten kendi maliyetini çıkarıyor.

 6. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Esra çetin

  Suyun tadı çok iyi koku ve partikül yok. Kullandığım damacanaya göre 5 ayda kendi parasını amorti edecek hiç düşünmeyin alın

 7. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Serdar özen

  Normalden daha fazla içme suyu tükettiğimiz için arıtmaya yöneldim. Firma tüm süreçlerde çok ilgiliydi. 3 depo boşalttıktan sonra ürün tam verimli çalışmaya başladı. Gayet memnunuz

 8. 5 üzerinden 5 oy aldı

  Hasan demir

  Piyasada çok çeşitli ve çok farklı fiyatlarda ürünler var. Yaklaşık 2 hafta araştırdım. Sonra watergurme easy 7 aşamalıya karar verdim. Ürünü servis kurdu ilk 2 depodan sonra kaliteli suya kavuştuk.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir